• Oznam pre rodičov

• MIlí rodičia

Na základe avizovanej zmeny v podmienkach nosenia ochranných pomôcok pri vyučovacom procese, zmeny Vyhlášky číslo 250 ÚVZ SR z 1. októbra 2021 a s účinnosťou od 4. októbra 2021, sa  ruší povinnosť nosenia ochranných prostriedkov pre žiakov ZŠ v rámci výchovno-vzdelávacieho procesu / vyučovacích hodín v rámci jedného kolektívu/. Nosenie rúšok u žiakov naďalej odporúčame a považujeme ho za účinnú súčasť prevencie nákazy výrusom SARS CoV 2 a ďalších nákazlivých respiračných ochorení. Tým ochránime seba aj ostatných.

Zároveň prosím rodičov o zodpovedné testovanie žiakov a o informovanie dátumu vykonania testu prostredníctvom Edupage alebo SMS správy, nakoľko dané údaje potrebuje škola posielať každý pondelok.

S pozdravom Mgr. Zuzana Lukošiková - riaditeľka ZŠ